Mecz mistrzowski KKS Jelenia Góra Trampkarz – PUB GOL Jelenia Góra Trampkarz

Skład wyjściowy trampkarzy: Wawryk Piotr (B) Hubert Borciuch, Łukasz Łubianka, Franek Janik, Oliver Antek Wójciuk, Szymon Skowroński, Hubert Mrozik, Dominik Zieliński, Fabian Wójcik , Karol Kokoszka ( Wiktor Janik,)
Bramki: Borciuch x1
Sztab: Jerzy Szaliński.
Miłe złego początku!
Już w 5 minucie nasz zespół strzelił bramkę przeciwnikom w meczu trampkarzy i wydawało się, że możemy sprawić kolejną niespodziankę.
Niestety po 10 minutach drużyna Pub Gola doprowadza do remisu a później dokłada kolejne 3 bramki, i pierwsza połowa kończy się wynikiem 1-4. Po przerwie obraz gry nie ulega zmianie, drużyna gości posiada przewagę i aplikuje nam kolejne 4 gole. Przegrywamy kolejne spotkanie ze starszym i silniejszym przeciwnikiem. Mamy nadzieję, że wnioski z przegranych spotkań oraz sumienne treningi uczynią z nas w kolejnym sezonie drużynę, która nawiąże