Występy naszych Młodzików

Ostatnio młodzicy KKS-u stawili czoła trzem trudnym wyzwaniom. Najpierw na boisku w Parku Norweskim zmierzyli się z Chojnikiem Cieplice i niestety przegrali 7:4. Mimo, że była to porażka chłopcy nie stracili ducha walki.
Następnie, na swoim własnym boisku w Parku Paulinum rozegrali mecz z Lotnikiem Jeżów Sudecki i niestety ponieśli kolejną porażkę, tym razem wynikiem 0:8. To był trudny moment dla drużyny, ale nadal pozostawali zjednoczeni i gotowi do nauki i rozwoju.
W ostatnim meczu  spotkali się z Bolko Bolków i niestety również przegrali 5:1. Piłkarze zostali postawieni przed kolejnym wyzwaniem, ale nie rezygnowali i nadal walczyli.
Nawet pomimo tych trzech porażek duch walki naszych młodzików pozostaje nieskażony. To ciężki okres, ale wierzymy, że te doświadczenia pomogą drużynie w dalszym rozwoju. Nie poddają się i kontynuują pracę nad swoimi umiejętnościami, zdając sobie sprawę, że każdy mecz to nowa szansa na naukę i poprawę. Jesteśmy z nimi i trzymamy kciuki za przyszłe sukcesy!
Bramki: Dominik Sadocha, 2x Mateusz Kornacki, Maksymilian Zachwiej, Julian Kurowski.
Wystąpili: Wiktor Janik (BR), Jakub Piątek, Dominik Sadocha, Maksymilian Zachwiej, Mateusz Kornacki, Jan Wójciuk, Mateusz Kornacki, Michał Śmietanka, Szymon Kruczkowski, Julian Kurowski, Filip Gozdek, Julian Bernardi, Leon Brzeziński, Jakub Łabojko, Filip Recki, Błażej Haik, Stanisław Kuberski, Michał Pietrzyk, Bruno Husak, Paweł Wojciechowicz, Konstanty Szmigiel, Kaczmarek Piotr.
Foto/tekst: KKS Jelenia Góra
 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Skip to content