Podsumowanie umowy sponsoringowej z PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Z dniem 30.11.2023 r. wygasła umowa sponsoringowa z PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.  dotycząca dofinansowania projektu pod nazwą: „Szkolenie dzieci i młodzieży z Jeleniej Góry w dyscyplinie piłka nożna”.

Dzięki dofinansowaniu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.  Klub miał możliwość realizacji celów statutowych w okresie 01.04.2023 – 30.11.2023 r. Środki przez nią przekazane zostały przeznaczone głównie na:

– modernizację, konserwację oraz  utrzymanie boisk i sprzętu

– dzierżawę i wynajem obiektów

– zakup sprzętu sportowego oraz nagród indywidualnych i zespołowych

– transport na mecze i turnieje

Całkowity koszt realizacji w/w wydatków wynosił 30000,00 zł , z czego PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.  przekazała 20000,00 zł.

Dzięki wsparciu finansowemu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.  możliwe było podniesienie jakości szkolenia wszystkich grup funkcjonujących w Klubie.

W imieniu Zarządu, zawodników, trenerów, rodziców oraz sympatyków Karkonoskiego Klubu Sportowego „JELENIA GÓRA” składamy podziękowania za współpracę i pomoc w rozwoju naszego Klubu w 2023 roku.

Wyrażając uznanie za dotychczasową współpracę życzymy dalszego owocnego rozwoju Firmy z jednoczesną nadzieją jej kontynuacji w 2024 roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Skip to content