Mecz mistrzowski KKS Jelenia Góra Trampkarz- ORZEŁ WOJCIESZÓW Trampkarz

Sobota, 15.kwiecień 2023, Godz.11.30
Skład wyjściowy trampkarzy: Handor Krystian (B)(Wawryk Piotr) Hubert Borciuch, Hubert Mrozik, Franek Janik, Oliver Skodlarski, Antek Wójciuk, Szymon Skowroński, Ola Szoliba, Dominik Zieliński, Kornel Plewiński, Karol Kokoszka ( Wiktor Janik, Krystian Handor, Wójcik Fabian)
Bramki: Ola Szoliba
Sztab: Jerzy Szaliński.
Sobotnia podróż do Wojcieszowa na kolejny mecz trampkarzy zakończyła się naszą porażką. Przeciwnik od samego początku chciał pokazać, że chce ten mecz wysoko wygrać. Zdominował nas i grę przeniósł na naszą połowę ale nie mógł stworzyć sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. Szkoda, że dwa nasze duże błędy indywidualne spowodowały, że do szatni wracaliśmy z dwoma straconymi bramkami. Druga połowa zaczęła się od kolejnego niewymuszonego błędu i przegrywamy już 3-0. Odpowiedzią naszego zespołu była jedna z niewielu akcji ofensywnych na połowie przeciwnika, zakończona zdobytą bramką. Trójkowa akcja ( Oliwer –Hubert B.- Ola) zakończona pięknym strzałem Oli z lewej nogi. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła za plecy bezradnego bramkarza. Szkoda, że w końcówce meczu tracimy jeszcze jedną bramkę i mecz kończy się zwycięstwem gospodarzy 4-1.