Halowy Turniej Młodzików o Puchar Prezesa Divemed

W dniu 28.12.2022 na hali sportowej przy ulicy Złotniczej nasz klub organizował turniej w kategorii młodzik o puchar prezesa Divemed. W zawodach udział wzięło 8 drużyn w tym nasz zespół
(Aleksandra Szoliba, Wawryk Piotr (BR), Janik Wiktor (BR), Janik Franciszek, Mrozik Hubert, Plewiński Kornel, Wójciuk Antoni, Sadocha Dominik, Zachwiej Maksymilian, Zielonka Paweł, Kornacki Mateusz). Turniej obfitował w wiele ciekawych spotkań, a zawodnicy stanęli na wysokości zadania i dali zgromadzonym na trybunach kibicom bardzo dobre piłkarskie widowisko. Pierwsze miejsce przypadło drużynie KSK Karkonoszy, którzy w meczu finałowym po serii rzutów karnych wygrali z podopiecznymi Trenera Juszczyszyna, ostatnie miejsce na podium przypadło drużynie Wilkowianki Wilków. Trenerzy wyróżnili również najlepszego bramkarza turnieju został nim Wiktor Dogada, a najlepszym zawodnikiem z pola został Wilczyński Błażej. Królem strzelców, a raczej królową została Aleksandra Szoliba.
Dziękujemy fundatorowi nagród firmie Divemed, wszystkim zawodnikom, trenerom oraz rodzicom i
zapraszamy ponownie za rok. Do zobaczenia!