Kadra szkoleniowa KKS:

Leszek Harapin – trener I klasy I z licencją UEFA Grassroots C, menager piłki nożnej, absolwent AWF Wrocław. Doświadczenie zawodowe – praca na wszystkich poziomach rozgrywek (od ekstraklasy, praca z dziećmi i młodzieżą).

Grzegorz Królikowski – trener II klasy z licencją UEFA Grassroots C, absolwent AWF Warszawa. Doświadczenie zawodowe – praca na wszystkich poziomach rozgrywek z drużynami dziecięcymi i młodzieżowymi.

Jerzy Szaliński – trener I klasy z licencją UEFA A, oraz z absolwent AWF Wrocław. Doświadczenie zawodowe- praca w klubach II,III,IV ligi oraz drużynami dziecięcymi.

Jerzy Struk –  trener UEFA Grassroots C. Specjalista w treningach bramkarzy. Doświadczenie zawodowe – praca z drużynami dziecięcymi.

Piotr Czernik – trener Grassroots C. Specjalista w dziedzinie zajęć indywidualnych. Doświadczenie zawodowe – praca z drużynami dziecięcymi.

Mateusz Juszczyszyn trener UEFA B. Doświadczenie zawodowe – praca z drużynami dziecięcymi i seniorami (klasa B).

Bartłomiej Walczak –  trener Grassroots C. Doświadczenie zawodowe – praca z drużynami dziecięcymi.

Magdalena Harapin – fizjoterapeuta i instruktor piłki nożnej, absolwent AWF Wrocław. Doświadczenie zawodowe – praca z drużynami dziecięcymi.

Mariusz Ligiżyński – instruktor piłki nożnej, specjalista w zakresie przygotowania fizycznego. Doświadczenie zawodowe – praca z drużynami dziecięcymi.

Przewiń do góry